Lot Aktief

Het departement LOT biedt naast cultuur, geschiedenis en gastronomie vele sportieve uitdagingen. Een fantastisch fiets/wandelgebied, door de prachtige omgeving met z’n notenbomen, weidse landschappen, krijtrotsen en wijnvelden liggen vele wandel- en fietsroutes. De vele wandelingen gaan langs middeleeuwse dorpjes, wijnvelden en vele adembenemende uitzichtpunten.

Véloroute – door de vallei van de Lot
In de lente van 2009 is de fietsroute langs de Lot geopend: Le véloroute de Lot. Fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij deze fietsroute.
Onderweg kom je vele interessante bezienswaardigheden tegen en geniet je prachtige uitzichtpunten.
Je  moet zeker tussenstops maken voor het proeven van wijn en streekproducten. Voor fietsers bieden wij speciale arrangementen op maat aan.

Op enkele kilometers van Valenthèze ligt een groot vismeer en ook in de Lot kan men meer dan uitstekend vissen.

Men kan bergbeklimmen, paardrijden, quadrijden en kanoën. In het dorp Montcabrier liggen tennisbanen. En ook liggen er veel wandelroutes in de directe omgeving. Elke dag kan er een andere mooie route worden uitgestippeld via de app van de omgeving.

Ook zijn er in de buurt veel geocaches te vinden en is er op slechts enkele kilometers afstand de app en schatten van de Tèrra Aventura te vinden. Zo wordt wandelen voor iedereen leuk!

Op een paar minuten ligt een 9-holes golfbaan, waar kennis kan maken met Golf of zelf al aan de slag kunt. Op 45 km ligt de fantastische baan van Castelnaud (18-holes).

golfbaan

In de omgeving zijn er meerdere attractieparken te vinden oa Walibi, parc en ciel (klimmen op boomtoppen), waterpark, karten en vele anderen.

Op de camping zelf zijn er een zwembad,  tafeltennis, jeu de boules banen, volleybal, speeltuin en voldoende ruimte voor balspelen.

Site by Pharéo | Hosted on The Permanently Moving Network